Designer

Hledáme parťáka do designerského koutku, který chápe design na webu a nebojí se nad projektem i kreativně zamyslet!

Portfolio
Malá nápověda

Pro zobrazení co nabízíme a požadujeme musíš splnit jednoduchý úkol pro děti.

Jak to probíhá?

Nové pracovní prostředí i kolektiv je náročná změna ale s náma to bude jedna báseň. Jsme menší studio s normálníma klukama od počítačů a špetkou holek. 

Projdeme tvoje portfolio

pošli nám ukázky tvé práce a co máš za sebou. Když nám k tomu pošleš i práce, které děláš jen tak pro sebe, velké plus pro tebe!

Pokud nás zaujmeš, pozveme tě na kafe

naše první setkání je čistě neformální pokec o našich a tvých představách spolupráce. Oblek nech doma, pokud nejdeš dělat byznys.

Vyzkoušíme si vzájemnou spolupráci

pozveme tě k nám na celý den, poznáš celý team i oni tebe. Uvidíš jak to u nás chodí a naoplátku si tě trochu proklepnem :) 

První den v práci

čeká tě školení s našimi procesy a první úkol - přežít!

S kým budeš pracovat.

Roman Mučica / creative director
Bez svého jednorožce do práce nejdu!
Ondřej Vocilka / graphic designer
Nejsme stroje!
Jakub Kněžínek / junior graphic designer
V tom webu něco chybí... Přidej více růžové!

Roman Mučica

creative director

Ondřej Vocilka

graphic designer

Jakub Kněžínek

junior graphic designer

Blog.

Design

Variabilní fonty - Budoucnost nejen webových fontů

Není to tak dlouho, co jsem se doslechl od kamaráda – absolventa typografické školy, o nové technologii - variabilních fontů. Velmi mě to zaujalo a řekl jsem si, že o této chystané novince nasbírám informace a o ty se s vámi rád podělím.

Za lepším stylem s DaVinci Resolve

Blackmagic Design byla vždy společnost, která se soustředila převážně na výrobu video-kamer a její příslušenství. Nové funkce DaVinci Resolve zajišťují například spolupráci více uživatelů na projektu, také je konec s dlouhým čekáním na importování a konvertování dat.

LogicLife

Chrome Dev Summit 2018

V San Franciscu se minulý týden konal Chrome Dev Summit, kde vývojáři chromu s dalšími klíčovými vývojáři ukazovali novinky ze světa webových technologií. Pojďme se podívat na to, co je nového.

Google I/O 2018

Velká vývojářská konference, kterou každoročně pořádá Google pro vývojáře z celého světa. Není nutno někam jezdit, protože většina konference bude vysílaná živě na YouTube, kde si i poté můžete přehrát záznam každé přednášky.

Dej nám o sobě vědět