Frontend

Hledáme kodéra. Bude kódovat. Sice moc nemluvíme, ale hodně kódujeme. Bohatě bude stačit, když budeš chtít hodně kódovat. Mluvit tě ale necháme taky.

Promluv na nás
Malá nápověda

Pro zobrazení toho hlavního, co ti chceme říct, musíš splnit jednoduchý úkol. Cílem je napozicovat kruh na střed, jakýmkoliv způsobem.

Jak to probíhá?

Řekneš nám jestli rád kóduješ a jak dlouho už kóduješ. Pokud se nám to bude líbit, potkáme se a popovídáme si o ne-kódování. Pak si tě buď vybereme nebo nevybereme :-) Code Hard.

Podíváme se na tvoje CV

pošli nám, co umíš a co máš za sebou. Když nám napíšeš pár hezkých slov, jak je New Logic ta jediná možnost, stoupneš na kreditu!

Když se nám zalíbíš, sejdeme se

naše první setkání je čistě neformální pokec o našich a tvých představách spolupráce. Oblek nech doma, pokud nejdeš dělat byznys.

Vybereme si tě

pokud si na meetingu vzájemně sedneme, dáme ti to vědět a domluvíme další kroky k začátku spolupráce.

První den v práci

tě čeká seznámení s týmem v první NERF bitvě, školení s našimi procesy a první úkol - zapnout počítač!

S kým budeš pracovat.

Lubomír Blažek / lead frontend developer
Na moje slova vždycky dojde
Lukáš Janeček / frontend developer
Co je to zase za grafickou #$@&%*!

Lubomír Blažek

lead frontend developer

Lukáš Janeček

frontend developer

Blog.

Frontend

Webové aplikace, takzvané PWA jsou na vzestupu

O PWA jsme psali už minulý rok na podzim, co se od té doby změnilo? Webové aplikace jsou čím dál více populární. Zajímá se o ně aktivně už i Microsoft a jsou nově dostupné například v Microsoft Store.

Co jsou Progresivní Webové Aplikace a proč se o ně zajímat?

PWA, aneb Progresivní Webové Aplikace je nová technologie, díky které je možné z obyčejných webových stránek udělat regulerní aplikaci pro mobilní zařízení.

LogicLife

Chrome Dev Summit 2018

V San Franciscu se minulý týden konal Chrome Dev Summit, kde vývojáři chromu s dalšími klíčovými vývojáři ukazovali novinky ze světa webových technologií. Pojďme se podívat na to, co je nového.

Google I/O 2018

Velká vývojářská konference, kterou každoročně pořádá Google pro vývojáře z celého světa. Není nutno někam jezdit, protože většina konference bude vysílaná živě na YouTube, kde si i poté můžete přehrát záznam každé přednášky.

Dej nám o sobě vědět