Management

Projektový manažer. Důležitá osoba v každé agentuře. U nás primárně řídí vývoj webů, stará se o komunikaci s klientem a vyřizuje zakázky. A je milý (na programátory).

Chci mezi vás

Vyber si tým:

Vypadá to na velkou rybu! Klient chce vytvořit mobilní aplikaci. Grafiku má již hotovou. Kromě aplikace chce ale i vymyslet strategii a komunikační plán, jak vše propagovat. A navrhnout sadu reklamních předmětů.

Malá nápověda

Čeká tě jednoduchý úkol. Vyber si svůj tým podle zadání projektu.

Bohužel, tento tým se na projekt nehodí. Zkuste prosím jinou kombinaci.

Jak to probíhá?

Klasicky. Pošleš nám VLASTNÍ životopis a pár vět (ideálně o sobě). Potom se spolu sejdeme a snad se navzájem ohromíme. Když to všechno klapne, tak dostaneš počítač, mobil a kupu zodpovědnosti :-)

Podíváme se na tvoje CV

pošli nám, co umíš a co máš za sebou. Když nám napíšeš pár hezkých slov, jak je New Logic ta jediná možnost, stoupneš na kreditu!

Když se nám zalíbíš, sejdeme se

naše první setkání je čistě neformální pokec o našich a tvých představách spolupráce. Oblek nech doma, pokud nejdeš dělat byznys.

Vybereme si tě

pokud si na meetingu vzájemně sedneme, dáme ti to vědět a domluvíme další kroky k začátku spolupráce.

První den v práci

tě čeká seznámení s týmem v první NERF bitvě, školení s našimi procesy a první úkol - zapnout počítač!

S kým budeš pracovat.

Simona Beránková / Project Manager
Lidi říkaj, že jsem ukecaná
Iva Klumparová / project manager
Peču buchty a muffiny
Martin Sitar / Project Manager
Ne! Ty jsi ručník!

Simona Beránková

Project Manager

Iva Klumparová

project manager

Martin Sitar

Project Manager

Blog.

Management

Data Date #1: všade samé dáta … YUMMY!

Zaujímavý coworkingový empty house prostor39 na pražskom Žižkove hostil 19.11. od 18:30 v jednom zo svojich univerzálnych priestorov konferenciu Data Date #1. Nadšenci do analytiky, experti alebo freelanceri si mohli vypočuť zaujímavé a tematicky veľmi odlišné prednášky.

PPC Restart 2019 je za nami. Čo priniesol?

Ďalší ročník konferencie PPC Restart od Taste Academy je za nami. A naša agentúra pritom nesmela chýbať! Čo nás najviac zaujalo?

LogicLife

Gamifikace eshopu

Gamifikace je relativně nové slovo, ale princip gamifikace je všude kolem nás odjakživa. Jde o zavádění herních, zábavních prvků a mechanik do neherního prostředí.

Chrome Dev Summit 2018

V San Franciscu se minulý týden konal Chrome Dev Summit, kde vývojáři chromu s dalšími klíčovými vývojáři ukazovali novinky ze světa webových technologií. Pojďme se podívat na to, co je nového.

Dej nám o sobě vědět